Mediņu laboratorija

2023.gada 30.martā plkst.17.00 Latgales vēstniecībā Gors norisināsies Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas koncerts Mediņu laboratorija. Koncertā piedalīsies Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas simfoniskais orķestris un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas un Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas apvienotais koris.

Diriģents – Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesora Anda Vecumnieka simfoniskā orķestra diriģēšanas klases 8.semestra students Vilhelms Georgs Vācietis.

Solisti:

  • 4.kursa audzēkne Marija Virki (klavieres);
  • 4.kursa audzēknis Aleksandrs Komka (klavieres);
  • 4.kursa audzēkne Paula Osemļjaka (soprāns);
  • pedagogs, Latvijas Nacionālās Operas un baleta solists Kalvis Kalniņš (baritons). 

Programmā:

  • Kamils Sensānss - Otrais klavierkoncerts;
  • Ludvigs van Bēthovens - Pirmā simfonija;
  • Pēteris Barisons - Kantāte korim un orķestrim Brīnumzeme.

Biļetes uz koncertu iegādājamas www.latgalesgors.lv vai www.bilesuparadize.lv.

Koncerts iekļauts programmas Latvijas skolas soma kultūras norišu piedāvājumā.


Pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA Austrumlatvijas koncertzāle administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.