Panākumi

Sveicam Klavieru nodaļas 4.kursa audzēkni Madaru Blomi ar iegūto 3.vietu 8.Starptautiskajā pianistu konkursā "Ischia" Itālijā, kas šogad norisinājās attālināti! Paldies skolotājai Leldei Lapsai par ieguldīto darbu!

Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.

Sveicam Džeza un populārās mūzikas nodaļas 3.kursa audzēkni Gitu Laimīti ar iegūto 1.vietu attālināti rīkotajā Starptautiskajā vokālās un instrumentālās mūzikas konkursā "International music games" Nursultanā, Kazahstānā! Paldies pedagoģei Ludmilai Kvjatkovskai-Ritovai par ieguldīto darbu!

Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls. Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.

Sveicam Tautas instrumentu nodaļas 3.kursa audzēkni Katrīnu Mačuku ar iegūto 2.vietu XXII Starptautiskajā akadēmiskās mūzikas konkursā "Jūrmala 2021" daudzstīgu instrumentiem, kas norisinājās klātienē! Paldies pedagoģei Ditai Neilandei par ieguldīto darbu!

Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.

Sveicam Tautas instrumentu nodaļas 3.kursa audzēkni Katrīnu Mačuku ar iegūto 1.vietu attālināti rīkotajā Starptautiskajā instrumentālās mūzikas jauno izpildītāju konkursā "Ad libitum"! Paldies  kokles spēles skolotājai Ditai Neilandei par ieguldīto darbu!

Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.

 

Sveicam Klavieru nodaļas 2.kursa audzēkni Mariju Virki ar iegūto 3.vietu un Speciālbalvu par labāko brāļu Mediņu skaņdarba atskaņojumu XI Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā! Paldies pedagoģei Guntai Božai par ieguldīto darbu!

Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.

Sveicam Džeza un populārās mūzikas nodaļas 3.kursa audzēkne Marta Monta Zūdiņa - iegūta 1.vieta Starptautiskajā vokālistu konkursā "The Song" Itālijā. Paldies pedagoģei Ludmilai Kvjatkovskai-Ritovai par paveikto!

 Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.

Sveicam Džeza un populārās mūzikas nodaļas 3.kursa audzēkni Martu Montu Zūdiņu ar iegūto Grand Prix 1.Starptautiskajā vokālās un instrumentālās mūzikas konkursā "Astana Vision Contest" Nursultanā (Kazahstāna)! Paldies  pedagoģei Ludmilai Kvjatkovskai-Ritovai par ieguldīto darbu! 

Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.Lietotāja Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola attēls.

 

Sveicam Tautas instrumentu nodaļas 3.kursa audzēkni Katrīnu Mačuku ar iegūto 1.vietu - šajā reizē izcils sniegums IX Starptautiskajā tautas instrumentu izpildītāju konkursā "Art-Dominanta" Harkovā (Ukraina)! Paldies skolotājai Ditai Neilandei par ieguldīto darbu!

 

 

Sveicam Tautas instrumentu nodaļas 3.kursa audzēkni Katrīnu Mačuku ar iegūto 1.vietu 1.Starptautiskajā Marka Rotko Mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkursā! Paldies pedagoģei Ditai Neilandei par ieguldīto darbu!

 

 

Sveicam Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas 3.kursa audzēkni Samantu Rauzu ar iegūto 1.vietu DII grupā, 2.kursa audzēkni Ilvu Ešenvaldi ar iegūto 1.vietu DI grupā un 1.kursa audzēkni Rūtu Celmiņu ar iegūto 2.vietu DI grupā II Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Wind Stars 2021"! Paldies pedagogiem Oskaram Petrauskim un  Lienei Denisjukai-Straupei par ieguldīto darbu!

 

Sveicam 2.kursa audzēkni Klēru Kuļikausku, 4.kursa audzēkni Elīnu Čeprovu, viņu pedagoģi Ilonu Meiju un koncertmeistari Hertu Hansenu ar 2.vietu Laikmetīgās kamermūzikas interpretu konkursā Skat(!)logs!


Sveicam 4.kursa audzēkni Martu Klintu Riemeri ar 2.vietu Starptautiskajā konkursā 4.Dubultmēlīšu svētki Rīgā! Pedagogs Māris Kuģis, koncertmeistare Laura Balabane.

 dubultmelisu svetki_2


Sveicam Visas Latvijas Jauno talantu konkursa par Teodora Reitera balvu 1.vietas ieguvēju 2.kursa audzēkni Mariju Virki un pedagogu Guntu Božu!


Sveicam Kārļa Štrāla 20.Starptautiskā konkursa Jaunais flautists laureātes: Reinu Kotleri ar iegūto 1.vietu (E grupa), Elīnu Čeprovu ar iegūto 1.vietu (D grupa), Klēru Kuļikausku ar iegūto 3.vietu (D grupa), Martu Ceriņu ar iegūto 3.vietu (C grupa) un komponistes Annas Veismanes Atzinību par skaņdarba Tokāta labāko interpretāciju! Laureātu pedagogi: Andis Klučnieks un Ilona Meija, koncertmeistares Ieva Dzērve un Herta Hansena.

 


Konkursu uzvarētāji 2020./2021. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2019./2020. mācību gadā 

Konkursu uzvarētāji 2018./2019. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2017./2018. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2016./2017. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2015./2016. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2014./2015. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2013./2014. mācību gadā

Konkursu uzvarātāji 2012./2013. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2011./2012. mācību gadā

Konkursu uzvarētāji 2010./2011. mācību gadā