Zaza Miminošvili meistarklases

No 2022.gada 7. līdz 11.novembrim Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā norisināsies koncerts, lekcija un meistarklases pie ģitārista, improvizatora un pedagoga Zaza Miminošvili (Gruzija), kurš ir starptautisku atzinību guvis mūziķis, etnodžeza trio The Shin dalībnieks, vairākkārtējs pasaules mūzikas festivāla Porta dalībnieks.
 
Zaza Miminošvili veidojis radošas muzikālas sadarbības ar Valtu Pūci, vokālo grupu Cosmos un Liepājas Simfonisko orķestri. Regulāri koncertē Eiropā, ASV un citās valstīs. Vācijā izveidojis pasaules mūzikas akadēmiju, kurā jaunajiem mūziķiem ir iespēja iepazīt dažādas pasaules mūzikas ietekmes un apgūt galvenos stilistikos virzienus.
 
Lekcija un meistarklases notiks angļu valodā. Par dalību būs iespēja saņemt profesionālās pilnveides apliecību. Lai pieteiktos, ej.uz/Miminosvili (spied uz saites un aizpildi pieteikšanās formu)!
 
Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar pasaules mūzikas festivālu Porta un Valsts kultūrkapitāla fondu un noslēgsies ar Zaza Miminošvili un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas Džeza un populārās mūzikas nodaļas audzēkņu un pedagogu koncertu piektdien, 11.novembrī, plkst.16.00. Laipni aicināti!